To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


To Agkyrovoli
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Η Ώρα Είναι
Παρόμοια θέματα
Ιούνιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» SARRI ERGON ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:07 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφορά // 2 Μήνες Δωρεάν Ρεύμα
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:01 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφέρω Γιατί Νοιάζομαι!
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:58 pm από Μαίρη Γούβα

» ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Κατασκευή ιστοσελίδων
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:52 pm από Μαίρη Γούβα

» Βαπτιστικά
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:49 pm από Μαίρη Γούβα

» Διανομές & Μεταφορές
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:42 pm από Μαίρη Γούβα

» Συνεργείο Καθαρισμού
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Ολυμπιακός: «Σφράγισε» το πρωτάθλημα, επόμενος στόχος το αήττητο και το Κύπελλο
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Ιουν 29, 2020 3:51 pm από Μαίρη Γούβα

» ΣΥΡΙΖΑ: Μη «λήξαν» το θέμα του σποτ - Προσπαθούν να τα... μαζέψουν - Συνεχίζονται οι αντιδράσεις
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Ιουν 22, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Διαγραφή από τα μητρώα αδειών κυκλοφορίας με μια υπεύθυνη δήλωση
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Παπαστράτος: Δωρίζει στη χώρα 20 πυροσβεστικά οχήματα
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:31 am από Μαίρη Γούβα

» Τραγωδία χωρίς τέλος στις ΗΠΑ: Ακόμη 734 νεκροί από κορωνοϊό
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:38 am από Μαίρη Γούβα

» Πώς να φροντίσετε τα μεταξωτά σας ρούχα
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:37 am από Μαίρη Γούβα

» Amber Alert: Εξαφανίστηκε κι άλλη 10χρονη στις Αχαρνές
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:31 am από Μαίρη Γούβα

» Θεσσαλονίκη: Η Αστυνομία κάνει έρευνες και στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον της Μαρκέλλας
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:29 am από Μαίρη Γούβα

» Δεμένη με χειροπέδες κρατούσαν την Μαρκέλλα – Πονάει στα πλευρά
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:26 am από Μαίρη Γούβα

» Ξεκινά η ανακατασκευή του Πύργου του Πειραιά!
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Μάης 16, 2020 1:44 pm από Μαίρη Γούβα

» Κορωνοϊός - Εκκλησίες: Όλα έτοιμα για την ασφαλή επαναλειτουργία τους
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 4:28 pm από Μαίρη Γούβα

» ΑΣΕΠ: Εργασία τώρα στο Δημόσιο - Προσλήψεις σε νοσοκομεία, μουσεία, ΔΕΗ και δήμους
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:57 pm από Μαίρη Γούβα

» Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Ίδρυμα Λάτση: Δωρεά στο Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Κτηματολόγιο: Παρατάσεις τέλος, έρχονται πρόστιμα - Πότε ξεκινά η ανάρτηση για την Αθήνα
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:45 pm από Μαίρη Γούβα

» Κόρινθος: Στον ανακριτή ο 53χρονος που παρέσυρε και σκότωσε τον 15χρονο
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Δίκη Τοπαλούδη: Ομόφωνα ένοχοι οι δυο κατηγορούμενοι για τη δολοφονία και τον βιασμό της Ελένης
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:31 pm από Μαίρη Γούβα

» Τελικά ποιος είναι ο αληθινός απολογισμός του κορονοϊού στον κόσμο;
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:25 pm από Μαίρη Γούβα

» Η θαλάσσια τραγωδία του πλοίου «Πόπη» που έγινε αφορμή για να βγει η φράση «έγινε της Πόπης» (ΦΩΤΟ)
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Δεκ 01, 2019 11:41 am από Μαίρη Γούβα

» Κ. Τσιάρας: Αποσύρεται η διάταξη για τη βλασφημία
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Ιερώνυμος για διάταξη περί βλασφημίας: Διαφυλάττει το θρησκευτικό συναίσθημα των πιστών
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:43 pm από Μαίρη Γούβα

» Παρέμβαση ΕΣΡ για την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα στον ΣΚΑΪ
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:24 pm από Μαίρη Γούβα

» Ερντογάν σε ΕΕ: Μη μας απειλείτε, έχουμε 4 εκατομμύρια πρόσφυγες
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Σι Τζινπίνγκ για Γλυπτά του Παρθενώνα: Όχι μόνο συμφωνώ να επιστρέψουν στην Ελλάδα αλλά θα έχετε και τη στήριξή μας
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:16 pm από Μαίρη Γούβα

» Νέα Φιλαδέλφεια: Τα κορίτσια που παρήλασαν αλά Monty Python εξηγούν γιατί το έκαναν
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 6:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Οι ΗΠΑ αναγνώρισαν τη Γενοκτονία των Αρμενίων
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 5:20 pm από Μαίρη Γούβα

» Κερατσίνι: Εξαφανισμένος ο οδηγός φορτηγού μετά από θανάσιμο τροχαίο
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Το «ευχαριστώ» των Παμμακεδονικών Οργανώσεων στον Μακρόν για το «βέτο» στα Σκόπια
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:15 pm από Μαίρη Γούβα

» H Εβελίνα Παπούλια μιλάει για την πίστη της στο Θεό
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:10 pm από Μαίρη Γούβα

» ΟΑΕΔ: Προσλήψεις για 35.000 ανέργους με την νέα κοινωφελή εργασία
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:03 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Γιατί βάρεσε «κανόνι» ο ταξιδιωτικός κολοσσός;
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Παιδοκτονία στην Πετρούπολη: «Είδα το μωρό παγωμένο, ανάμεσα σε παλιόχαρτα και σκουπίδια»
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Πώς θα γίνει ο επαναπατρισμός των 50.000 «εγκλωβισμένων» στην Ελλάδα
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Μειώσεις φόρων: Πόσο θα μειωθεί η μηνιαία παρακράτηση σε μισθούς και συντάξεις από 1η Ιανουαρίου
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Μουντομπάσκετ 2019, Ελλάδα-Τσεχία 84-77: Προσπάθησε, αλλά δεν τα κατάφερε
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:17 pm από Μαίρη Γούβα

» Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: Έφυγε στα 63 του ένας σπουδαίος καλλιτέχνης - Οι τελευταίες στιγμές
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Σαμοθράκη: Αγώνας δρόμου για ανεφοδιασμό και βελτίωση των λιμενικών υποδομών
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:59 am από Μαίρη Γούβα

» Σκιάθος: Βlack out στο νησί εξαιτίας βλάβης
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:57 am από Μαίρη Γούβα

» Συγκίνηση για τη Μυρτώ της Πάρου: Στη θάλασσα επτά χρόνια μετά τη φρικτή της κακοποίηση
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:54 am από Μαίρη Γούβα

» Εύβοια: Στάχτη 25.000 στρέμματα δάσους - Τεράστια η οικολογική καταστροφή
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤετ Αυγ 14, 2019 1:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Βιταμίνη D: 15 καθημερινά συμπτώματα έλλειψης
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΚυρ Αυγ 11, 2019 10:09 am από Μαίρη Γούβα

» Φόβοι για «νέο Τσερνόμπιλ» σε δυο πόλεις της Ρωσίας μετά την έκρηξη σε ναυτική βάση
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΣαβ Αυγ 10, 2019 6:39 am από Μαίρη Γούβα

Ψηφοφορία
Τι Προσέχετε σε μία άγνωστη Γυναίκα;
 Κόμμωση
 Μάτια
 Χείλη
 Στήθος
 Πισινό
 Μέση
 Όλα
 Δεν Βλέπω.. (αλήθεια??)
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
Πόσο τυχεροί είστεσήμερα
Πόσο τυχεροί είστε σήμερα:

Ελάτε στο Facebook
ForeverGreen Greece
ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
TSIMPIDIS TRANSPORT
Κομμωτήριο Μπέττυ & Ρεβέκκα
Εναλλακτικές Θεραπείες
Perfumes Alexander
Ο Καιρός Σήμερα

 

 Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μαίρη Γούβα
VIP woman
VIP woman
Μαίρη Γούβα


Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 24488
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2009
Ηλικία : 63
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;»   Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» EmptyΤρι Δεκ 25, 2018 7:45 am

Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;» Spacey

Την ώρα που η Εισαγγελία ετοίμασε επισήμως κατηγορητήριο εις βάρος του άλλοτε κραταιού ηθοποιού για σεξουαλική επίθεση σε έφηβο, εκείνος επιστρέφει ως... Φρανκ Άντεργουντ του «House of Cards», με ένα βίντεο που ήδη προκαλεί σάλο και ερωτηματικά!
Έναν χρόνο μετά το ξέσπασμα του σκανδάλου, που του στοίχισε -εν πολλοίς- την καριέρα του και έναν εμβληματικό ρόλο ως πρόεδρος των ΗΠΑ στην πετυχημένη σειρά House of Cards, ο Κέβιν Σπέισι βρίσκεται αντιμέτωπος με επίσημο κατηγορητήριο για σεξουαλική επίθεση σε έφηβο, το οποίο συνέταξε η Εισαγγελία της επαρχίας Cape and Islands, της Μασσαχουσέτης.

Ο Κέβιν Σπέισι καλείται να απολογηθεί για τις καταγγελίες μίας μητέρας, ονόματι Heather Unruh, η οποία υποστηρίζει ότι ο 18χρονος γιος της, δέχθηκε σεξουαλική επίθεση από τον διάσημο ηθοποιό σε μπαρ στην περιοχή Nantucket. Όπως ανακοίνωσε ο εισαγγελέας της επαρχίας Cape and Islands, Michael O'Keefe, ο Κέβιν Σπέισι θα πρέπει να εμφανιστεί στις 7 Ιανουαρίου στο δικαστήριο και να δώσει τη δική του εκδοχή για τις καταγγελίες που στοιχειοθετήθηκαν.

Η αστυνομία του νησιού ερευνούσε από τον Νοέμβριο του 2017 αυτήν την επίθεση, αφού η μητέρα του αγοριού κατήγγειλε τον ηθοποιό, σε μια συνέντευξη Τύπου.

Σύμφωνα με την εφημερίδα, που επικαλείται τον τοπικό εισαγγελέα Μάικλ Ο'Κίφι, η κατηγορία σε βάρος του πολυβραβευμένου ηθοποιού πρόκειται να απαγγελθεί επισήμως στις 7 Ιανουαρίου. Όταν το κίνημα #MeToo άρχισε να παίρνει διαστάσεις, ο Σπέισι κατηγορήθηκε από πολλούς άνδρες για σεξουαλική παρενόχληση και επιθέσεις όταν ήταν ανήλικοι και η καριέρα του στο Χόλιγουντ φαίνεται ότι καταρρέει.

Το γραφείο του εισαγγελέα του Ναντάκετ απέφυγε να κάνει οποιοδήποτε σχόλιο για την υπόθεση αυτή.

«Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;»

Την ίδια ώρα, ωστόσο, ο Κέβιν Σπέισι «σπάει την σιωπή» του και με ένα βίντεο στα social media δείχνει… έτοιμος να επιστρέψει δριμύτερος. Είναι οι πρώτες του αναρτήσεις στο Facebbok μετά την θύελλα που «ξεσήκωσαν» οι αποκαλύψεις εναντίον του για σεξουαλική παρενόχληση.

Στο βίντεο ουσιαστικά υποδύεται τον Frank Underwood, του House of Cards, το οποίο τον… πέθανε και ολοκληρώθηκε χωρίς εκείνον. «Είδατε τον θάνατό μου. Με είδατε όμως να πεθαίνω;» αναρωτιέται αινιγματικά ο ηθοποιός.

Αναλυτικά στο βίντεο λέει: «Ξέρω τι θέλετε. Ω, σίγουρα, μπορεί να προσπάθησαν να μας χωρίσουν, αλλά αυτό που έχουμε είναι πολύ δυνατό, πολύ ισχυρό. Άλλωστε, έχουμε μοιραστεί τα πάντα εσείς κι εγώ. Σας είπα τα πιο βαθιά κρυμμένα και τα πιο σκοτεινά μυστικά μου. Σας έδειξα ακριβώς για τι είναι ικανοί οι άνθρωποι. Σας σόκαρα με την ειλικρίνειά μου, αλλά κυρίως σας προκάλεσα και σας έκανα να σκεφτείτε. Και με εμπιστευτήκατε, παρά το ότι ξέρατε ότι δεν έπρεπε. Οπότε δεν τελειώσαμε ό, τι κι αν λέει ο καθένας»...











https://www.protothema.gr/world/article/850108/poiniki-dioxi-ston-kevin-speisi-pou-apada-os-frank-adergoud-eidate-ton-thanato-mou-me-eidate-omos-na-pethaino/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποινική δίωξη στον Κέβιν Σπέισι, που απαντά ως Φρανκ Άντεργουντ: «Είδατε τον θάνατό μου... Με είδατε όμως να πεθαίνω;»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποινική δίωξη στον "πιστολέρο" - Αρνείται τις κατηγορίες
» Ποινική δίωξη για τη δολοφονική επίθεση στη Σουρωτή
» 231 ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΣΔΟΕ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΙ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ, ΜΕ ΠΟΙΝΙΚΗ ΔΙΩΞΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
To Agkyrovoli :: Διασκέδαση - Ψυχαγωγία :: Τηλεόραση - Ραδιόφωνο :: Ξένος κινηματογράφος-
Μετάβαση σε: