To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


To Agkyrovoli
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Η Ώρα Είναι
Παρόμοια θέματα
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» SARRI ERGON ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:07 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφορά // 2 Μήνες Δωρεάν Ρεύμα
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:01 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφέρω Γιατί Νοιάζομαι!
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:58 pm από Μαίρη Γούβα

» ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Κατασκευή ιστοσελίδων
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:52 pm από Μαίρη Γούβα

» Βαπτιστικά
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:49 pm από Μαίρη Γούβα

» Διανομές & Μεταφορές
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:42 pm από Μαίρη Γούβα

» Συνεργείο Καθαρισμού
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Ολυμπιακός: «Σφράγισε» το πρωτάθλημα, επόμενος στόχος το αήττητο και το Κύπελλο
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Ιουν 29, 2020 3:51 pm από Μαίρη Γούβα

» ΣΥΡΙΖΑ: Μη «λήξαν» το θέμα του σποτ - Προσπαθούν να τα... μαζέψουν - Συνεχίζονται οι αντιδράσεις
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Ιουν 22, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Διαγραφή από τα μητρώα αδειών κυκλοφορίας με μια υπεύθυνη δήλωση
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Παπαστράτος: Δωρίζει στη χώρα 20 πυροσβεστικά οχήματα
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:31 am από Μαίρη Γούβα

» Τραγωδία χωρίς τέλος στις ΗΠΑ: Ακόμη 734 νεκροί από κορωνοϊό
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:38 am από Μαίρη Γούβα

» Πώς να φροντίσετε τα μεταξωτά σας ρούχα
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:37 am από Μαίρη Γούβα

» Amber Alert: Εξαφανίστηκε κι άλλη 10χρονη στις Αχαρνές
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:31 am από Μαίρη Γούβα

» Θεσσαλονίκη: Η Αστυνομία κάνει έρευνες και στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον της Μαρκέλλας
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:29 am από Μαίρη Γούβα

» Δεμένη με χειροπέδες κρατούσαν την Μαρκέλλα – Πονάει στα πλευρά
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:26 am από Μαίρη Γούβα

» Ξεκινά η ανακατασκευή του Πύργου του Πειραιά!
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Μάης 16, 2020 1:44 pm από Μαίρη Γούβα

» Κορωνοϊός - Εκκλησίες: Όλα έτοιμα για την ασφαλή επαναλειτουργία τους
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 4:28 pm από Μαίρη Γούβα

» ΑΣΕΠ: Εργασία τώρα στο Δημόσιο - Προσλήψεις σε νοσοκομεία, μουσεία, ΔΕΗ και δήμους
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:57 pm από Μαίρη Γούβα

» Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Ίδρυμα Λάτση: Δωρεά στο Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Κτηματολόγιο: Παρατάσεις τέλος, έρχονται πρόστιμα - Πότε ξεκινά η ανάρτηση για την Αθήνα
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:45 pm από Μαίρη Γούβα

» Κόρινθος: Στον ανακριτή ο 53χρονος που παρέσυρε και σκότωσε τον 15χρονο
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Δίκη Τοπαλούδη: Ομόφωνα ένοχοι οι δυο κατηγορούμενοι για τη δολοφονία και τον βιασμό της Ελένης
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:31 pm από Μαίρη Γούβα

» Τελικά ποιος είναι ο αληθινός απολογισμός του κορονοϊού στον κόσμο;
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:25 pm από Μαίρη Γούβα

» Η θαλάσσια τραγωδία του πλοίου «Πόπη» που έγινε αφορμή για να βγει η φράση «έγινε της Πόπης» (ΦΩΤΟ)
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Δεκ 01, 2019 11:41 am από Μαίρη Γούβα

» Κ. Τσιάρας: Αποσύρεται η διάταξη για τη βλασφημία
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Ιερώνυμος για διάταξη περί βλασφημίας: Διαφυλάττει το θρησκευτικό συναίσθημα των πιστών
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:43 pm από Μαίρη Γούβα

» Παρέμβαση ΕΣΡ για την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα στον ΣΚΑΪ
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:24 pm από Μαίρη Γούβα

» Ερντογάν σε ΕΕ: Μη μας απειλείτε, έχουμε 4 εκατομμύρια πρόσφυγες
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Σι Τζινπίνγκ για Γλυπτά του Παρθενώνα: Όχι μόνο συμφωνώ να επιστρέψουν στην Ελλάδα αλλά θα έχετε και τη στήριξή μας
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:16 pm από Μαίρη Γούβα

» Νέα Φιλαδέλφεια: Τα κορίτσια που παρήλασαν αλά Monty Python εξηγούν γιατί το έκαναν
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 6:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Οι ΗΠΑ αναγνώρισαν τη Γενοκτονία των Αρμενίων
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 5:20 pm από Μαίρη Γούβα

» Κερατσίνι: Εξαφανισμένος ο οδηγός φορτηγού μετά από θανάσιμο τροχαίο
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Το «ευχαριστώ» των Παμμακεδονικών Οργανώσεων στον Μακρόν για το «βέτο» στα Σκόπια
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:15 pm από Μαίρη Γούβα

» H Εβελίνα Παπούλια μιλάει για την πίστη της στο Θεό
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:10 pm από Μαίρη Γούβα

» ΟΑΕΔ: Προσλήψεις για 35.000 ανέργους με την νέα κοινωφελή εργασία
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:03 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Γιατί βάρεσε «κανόνι» ο ταξιδιωτικός κολοσσός;
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Παιδοκτονία στην Πετρούπολη: «Είδα το μωρό παγωμένο, ανάμεσα σε παλιόχαρτα και σκουπίδια»
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Πώς θα γίνει ο επαναπατρισμός των 50.000 «εγκλωβισμένων» στην Ελλάδα
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Μειώσεις φόρων: Πόσο θα μειωθεί η μηνιαία παρακράτηση σε μισθούς και συντάξεις από 1η Ιανουαρίου
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Μουντομπάσκετ 2019, Ελλάδα-Τσεχία 84-77: Προσπάθησε, αλλά δεν τα κατάφερε
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:17 pm από Μαίρη Γούβα

» Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: Έφυγε στα 63 του ένας σπουδαίος καλλιτέχνης - Οι τελευταίες στιγμές
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Σαμοθράκη: Αγώνας δρόμου για ανεφοδιασμό και βελτίωση των λιμενικών υποδομών
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:59 am από Μαίρη Γούβα

» Σκιάθος: Βlack out στο νησί εξαιτίας βλάβης
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:57 am από Μαίρη Γούβα

» Συγκίνηση για τη Μυρτώ της Πάρου: Στη θάλασσα επτά χρόνια μετά τη φρικτή της κακοποίηση
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:54 am από Μαίρη Γούβα

» Εύβοια: Στάχτη 25.000 στρέμματα δάσους - Τεράστια η οικολογική καταστροφή
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤετ Αυγ 14, 2019 1:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Βιταμίνη D: 15 καθημερινά συμπτώματα έλλειψης
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΚυρ Αυγ 11, 2019 10:09 am από Μαίρη Γούβα

» Φόβοι για «νέο Τσερνόμπιλ» σε δυο πόλεις της Ρωσίας μετά την έκρηξη σε ναυτική βάση
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΣαβ Αυγ 10, 2019 6:39 am από Μαίρη Γούβα

Ψηφοφορία
Τι Προσέχετε σε μία άγνωστη Γυναίκα;
 Κόμμωση
 Μάτια
 Χείλη
 Στήθος
 Πισινό
 Μέση
 Όλα
 Δεν Βλέπω.. (αλήθεια??)
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
Πόσο τυχεροί είστεσήμερα
Πόσο τυχεροί είστε σήμερα:

Ελάτε στο Facebook
ForeverGreen Greece
ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
TSIMPIDIS TRANSPORT
Κομμωτήριο Μπέττυ & Ρεβέκκα
Εναλλακτικές Θεραπείες
Perfumes Alexander
Ο Καιρός Σήμερα

 

 Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μαίρη Γούβα
VIP woman
VIP woman
Μαίρη Γούβα


Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 24488
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2009
Ηλικία : 63
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη   Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη EmptyΤρι Μαρ 19, 2019 2:43 pm

Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη 20190316_012535

Γράφει: Θεόφραστος Ανδρεόπουλος

Μετά την επέμβαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη ο αλεξιπτωτιστής Ε.Μπούχλης ο οποίος έψαλε το εμβατήριο «Μακεδονία ξακουστή» κατά την διάρκεια άλματος με αλεξίπτωτο και ο οποίος είχε ανακοινωθεί από τον ΓΕΣ ότι αποπέμπεται από τις τάξεις των αλεξιπτωτιστών αποκαθίσταται σχεδόν πλήρως:

Δεν αποπέμπεται από τις τάξεις των αλεξιπτωτιστών παίρνει κανονικά τα διακριτικά (πουλάδα) όπως το pronews,gr έχει γράψει ήδη την Α' ΜΑΛ της Κρήτης και απλά θα του επιβληθεί δεκαήμερη φυλάκιση για την χρήση του κινητού τηλεφώνου κατά την διάρκεια του άλματος.

Όμως πιστεύουμε μετά από όλα αυτά σημασία έχει το μήνυμα του Μπούχλ που ανάρτησε στο facebook

Με συγκίνηση βαθιά και έντονα συναισθήματα, θέλω να πω σε όλους εσάς που στέλνετε τα μηνύματα σας προς το πρόσωπο μου, ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Ένα ευχαριστώ που μπορεί και κλείνει μέσα του όλα όσα νιώθω για τον τόπο μου την Κρήτη, για την Πατρίδα μου την Ελλάδα, για τους συνανθρώπους μου και για τους συντρόφους μου στις Ειδικές Δυνάμεις και τους τιμημένους Αλεξιπτωτιστές.

Θέλω να σας ενημερώσω, ότι η εκπαίδευση μου έχει ολοκληρωθεί και μου έχει απονεμηθεί τόσο το πτυχίο όσο και η ακριβή μας Πουλάδα, το σήμα των Αλεξιπτωτιστών.

Σέβομαι και τιμώ τις ένοπλες Δυνάμεις, σέβομαι και τιμώ τους αξιωματικούς και εκπαιδευτές μου, σέβομαι και τιμώ όλα όσα προσφέρουν στην πατρίδα την κοινωνία και την κάθε οικογένεια ξεχωριστά, η ύπαρξη και το έργο των Ενόπλων Δυνάμεων σε όλα τα σώματα και τα όπλα. Ο σεβασμός αυτός όμως, είναι αποτέλεσμα των αρχών και των αξιών της οικογένειας μου, όλων όσων διδάχτηκα από τους παππούδες μου και τους δασκάλους μου στη γη μου τα Σφακιά.

Ποτέ δε σκέφτηκα τίποτε άλλο πέρα από το όμορφο, το δίκαιο και το συνετό. Διότι είναι όμορφο να βρίσκεσαι στο αέρα, στον ουρανό της χώρας μας, είναι δίκαιο να αναγνωρίζονται οι προσπάθειες σου και η περπατησιά σου όπως πρέπει είναι, να βρίσκεσαι με σύνεση στην πρώτη γραμμή, να ανήκεις στους επίλεκτους και να υπακούς στους ανωτέρους σου για όλα όσα μπορούν να σε μάθουν να σε εκπαιδεύσουν, να σου εμφυσήσουν ώστε να πράξεις όλα εκείνα που κάνουν αυτή τη χώρα περήφανη και ασφαλή.

Αισθάνομαι βαθιά μέσα στο μυαλό και την καρδιά μου, ότι δεν ατίμωσα τίποτε, δεν ντρόπιασα κανέναν, δεν απειλήθηκε ουδείς, δεν στεναχώρεσα έστω και έναν Έλληνα ένστολο ή μη.

Η πράξη μου που τόσο έχει συζητηθεί, αφορούσε όλα όσα το ηθικό μου, η περηφάνια μου, η αφοσίωση μου και το σθένος, το ηθικό μου ανάστημα μου υπαγόρευσαν. Στις Καταδρομές υπάρχει μία φράση που λέει:

Όσο ζεις ανακατέψου με τους καλύτερους και όταν πεθάνεις, πέθανε όπως οι υπόλοιποι. Και οι καλύτεροι για μένα, είναι όλοι όσοι αναγνωρίζουν αυτή τη χώρα, ποτίζουν αυτή τη γη, δακρύζουν σε κάθε γέννα, αγκαλιάζουν κάθε άνθρωπο, προστατεύουν κάθε παιδί, σκεπάζουν κάθε γέροντα, ανάβουν ταπεινά ένα κερί, σκάβουν αγόγγυστα και χώνουν βαθιά το σπόρο της ελπίδας και της ζωής, κοιτάζουν στα μάτια τους συνανθρώπους τους, υποκλίνονται στο θρήνο και τον πόνο, αποδέχονται και πιστεύουν μέσα στο είναι τους πως όλοι οι άνθρωποι είμαστε το ίδιο.

Κυρίως όμως οι καλύτεροι είναι, όλοι όσοι γνωρίζουν πως το πιο ανθρώπινο που υπάρχει είναι ο σεβασμός, η κατανόηση και η υπεράσπιση των δικαιωμάτων και των αξιών του ανθρώπου.

Αποδέχομαι την όποια τιμωρία από τους ανωτέρους μου, την όποια απόφαση τους και είμαι στη διάθεση της πατρίδας μου για ότι μου αιτηθεί. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και σε όσους αντιλαμβάνονται και επισημαίνουν πως η αγάπη για την πατρίδα την ιστορία και τις θυσίες των προγόνων μας, δεν έχει καμία σχέση ούτε με φασισμό ούτε με ακραίες ιδεολογικές κατευθύνσεις.

Η μόνη μου κατεύθυνση ήταν και είναι από τον ουρανό στη γη, σε μία γραμμή που μου επιτρέπει να ατενίζω την Κρήτη, την Ελλάδα, τον ορίζοντα του κόσμου με αξιοπρέπεια, σεβασμό και ευγένεια. Μανώλης Μπούχλης Πτυχιούχος Αλεξιπτωτιστής Σφακιά Κρήτης

Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη 1485886_alexiptoto-makedonia_1

ΥΕΘΑ: Δεν έχει απαγορευτεί το «Μακεδονία Ξακουστή»

Με ανακοίνωσή του το υπουργείο Εθνικής Αμυνας διεκρινίζει ότι «ουδέποτε έχει απαγορευθεί ή έχει τεθεί θέμα απαγόρευσης ανάκρουσης του εμβατηρίου “Μακεδονία Ξακουστή” από τις στρατιωτικές μουσικές των Ενόπλων Δυνάμεων και εξακολουθούν να ισχύουν όσα ίσχυαν μέχρι σήμερα

Ακολουθεί το βίντεο που προκάλεσε ρίγη συγκίνησης στην ελληνική κοινωνία

Μια φωτογραφία χίλιες λέξεις: Ακολούθησε το pronews.gr στο Instagram για να «δεις» τον πραγματικό κόσμο!









https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/ypetha/759429_apokatastathike-i-timi-toy-katadromea-empoyhli-den-apopempetai-apo-toys
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aποκαταστάθηκε η τιμή του καταδρομέα Ε.Μπούχλη: Δεν αποπέμπεται από τους αλεξιπτωτιστές με απόφαση του ΥΕΘΑ Ε.Αποστολάκη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενναία απόφαση μέσα στη θλίψη τους
» Στρατηγός Κωσταράκος: Έγκλημα η υπουργοποίηση Αποστολάκη
» Η ΧΑΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΣΤΟ ΔΑΚΡΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΥΖΩΝΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
To Agkyrovoli :: Ενημέρωση :: Περίπτερο-
Μετάβαση σε: