To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


To Agkyrovoli
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Η Ώρα Είναι
Παρόμοια θέματα
Οκτώβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» SARRI ERGON ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:07 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφορά // 2 Μήνες Δωρεάν Ρεύμα
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:01 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφέρω Γιατί Νοιάζομαι!
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:58 pm από Μαίρη Γούβα

» ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Κατασκευή ιστοσελίδων
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:52 pm από Μαίρη Γούβα

» Βαπτιστικά
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:49 pm από Μαίρη Γούβα

» Διανομές & Μεταφορές
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:42 pm από Μαίρη Γούβα

» Συνεργείο Καθαρισμού
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Ολυμπιακός: «Σφράγισε» το πρωτάθλημα, επόμενος στόχος το αήττητο και το Κύπελλο
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Ιουν 29, 2020 3:51 pm από Μαίρη Γούβα

» ΣΥΡΙΖΑ: Μη «λήξαν» το θέμα του σποτ - Προσπαθούν να τα... μαζέψουν - Συνεχίζονται οι αντιδράσεις
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Ιουν 22, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Διαγραφή από τα μητρώα αδειών κυκλοφορίας με μια υπεύθυνη δήλωση
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Παπαστράτος: Δωρίζει στη χώρα 20 πυροσβεστικά οχήματα
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:31 am από Μαίρη Γούβα

» Τραγωδία χωρίς τέλος στις ΗΠΑ: Ακόμη 734 νεκροί από κορωνοϊό
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:38 am από Μαίρη Γούβα

» Πώς να φροντίσετε τα μεταξωτά σας ρούχα
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:37 am από Μαίρη Γούβα

» Amber Alert: Εξαφανίστηκε κι άλλη 10χρονη στις Αχαρνές
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:31 am από Μαίρη Γούβα

» Θεσσαλονίκη: Η Αστυνομία κάνει έρευνες και στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον της Μαρκέλλας
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:29 am από Μαίρη Γούβα

» Δεμένη με χειροπέδες κρατούσαν την Μαρκέλλα – Πονάει στα πλευρά
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:26 am από Μαίρη Γούβα

» Ξεκινά η ανακατασκευή του Πύργου του Πειραιά!
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Μάης 16, 2020 1:44 pm από Μαίρη Γούβα

» Κορωνοϊός - Εκκλησίες: Όλα έτοιμα για την ασφαλή επαναλειτουργία τους
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 4:28 pm από Μαίρη Γούβα

» ΑΣΕΠ: Εργασία τώρα στο Δημόσιο - Προσλήψεις σε νοσοκομεία, μουσεία, ΔΕΗ και δήμους
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:57 pm από Μαίρη Γούβα

» Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Ίδρυμα Λάτση: Δωρεά στο Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Κτηματολόγιο: Παρατάσεις τέλος, έρχονται πρόστιμα - Πότε ξεκινά η ανάρτηση για την Αθήνα
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:45 pm από Μαίρη Γούβα

» Κόρινθος: Στον ανακριτή ο 53χρονος που παρέσυρε και σκότωσε τον 15χρονο
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Δίκη Τοπαλούδη: Ομόφωνα ένοχοι οι δυο κατηγορούμενοι για τη δολοφονία και τον βιασμό της Ελένης
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:31 pm από Μαίρη Γούβα

» Τελικά ποιος είναι ο αληθινός απολογισμός του κορονοϊού στον κόσμο;
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:25 pm από Μαίρη Γούβα

» Η θαλάσσια τραγωδία του πλοίου «Πόπη» που έγινε αφορμή για να βγει η φράση «έγινε της Πόπης» (ΦΩΤΟ)
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Δεκ 01, 2019 11:41 am από Μαίρη Γούβα

» Κ. Τσιάρας: Αποσύρεται η διάταξη για τη βλασφημία
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Ιερώνυμος για διάταξη περί βλασφημίας: Διαφυλάττει το θρησκευτικό συναίσθημα των πιστών
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:43 pm από Μαίρη Γούβα

» Παρέμβαση ΕΣΡ για την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα στον ΣΚΑΪ
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:24 pm από Μαίρη Γούβα

» Ερντογάν σε ΕΕ: Μη μας απειλείτε, έχουμε 4 εκατομμύρια πρόσφυγες
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Σι Τζινπίνγκ για Γλυπτά του Παρθενώνα: Όχι μόνο συμφωνώ να επιστρέψουν στην Ελλάδα αλλά θα έχετε και τη στήριξή μας
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:16 pm από Μαίρη Γούβα

» Νέα Φιλαδέλφεια: Τα κορίτσια που παρήλασαν αλά Monty Python εξηγούν γιατί το έκαναν
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 6:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Οι ΗΠΑ αναγνώρισαν τη Γενοκτονία των Αρμενίων
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 5:20 pm από Μαίρη Γούβα

» Κερατσίνι: Εξαφανισμένος ο οδηγός φορτηγού μετά από θανάσιμο τροχαίο
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Το «ευχαριστώ» των Παμμακεδονικών Οργανώσεων στον Μακρόν για το «βέτο» στα Σκόπια
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:15 pm από Μαίρη Γούβα

» H Εβελίνα Παπούλια μιλάει για την πίστη της στο Θεό
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:10 pm από Μαίρη Γούβα

» ΟΑΕΔ: Προσλήψεις για 35.000 ανέργους με την νέα κοινωφελή εργασία
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:03 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Γιατί βάρεσε «κανόνι» ο ταξιδιωτικός κολοσσός;
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Παιδοκτονία στην Πετρούπολη: «Είδα το μωρό παγωμένο, ανάμεσα σε παλιόχαρτα και σκουπίδια»
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Πώς θα γίνει ο επαναπατρισμός των 50.000 «εγκλωβισμένων» στην Ελλάδα
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Μειώσεις φόρων: Πόσο θα μειωθεί η μηνιαία παρακράτηση σε μισθούς και συντάξεις από 1η Ιανουαρίου
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Μουντομπάσκετ 2019, Ελλάδα-Τσεχία 84-77: Προσπάθησε, αλλά δεν τα κατάφερε
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:17 pm από Μαίρη Γούβα

» Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: Έφυγε στα 63 του ένας σπουδαίος καλλιτέχνης - Οι τελευταίες στιγμές
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Σαμοθράκη: Αγώνας δρόμου για ανεφοδιασμό και βελτίωση των λιμενικών υποδομών
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:59 am από Μαίρη Γούβα

» Σκιάθος: Βlack out στο νησί εξαιτίας βλάβης
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:57 am από Μαίρη Γούβα

» Συγκίνηση για τη Μυρτώ της Πάρου: Στη θάλασσα επτά χρόνια μετά τη φρικτή της κακοποίηση
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:54 am από Μαίρη Γούβα

» Εύβοια: Στάχτη 25.000 στρέμματα δάσους - Τεράστια η οικολογική καταστροφή
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΤετ Αυγ 14, 2019 1:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Βιταμίνη D: 15 καθημερινά συμπτώματα έλλειψης
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΚυρ Αυγ 11, 2019 10:09 am από Μαίρη Γούβα

» Φόβοι για «νέο Τσερνόμπιλ» σε δυο πόλεις της Ρωσίας μετά την έκρηξη σε ναυτική βάση
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Αυγ 10, 2019 6:39 am από Μαίρη Γούβα

Ψηφοφορία
Τι Προσέχετε σε μία άγνωστη Γυναίκα;
 Κόμμωση
 Μάτια
 Χείλη
 Στήθος
 Πισινό
 Μέση
 Όλα
 Δεν Βλέπω.. (αλήθεια??)
Επισκόπηση αποτελεσμάτων
Πόσο τυχεροί είστεσήμερα
Πόσο τυχεροί είστε σήμερα:

Ελάτε στο Facebook
ForeverGreen Greece
ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
TSIMPIDIS TRANSPORT
Κομμωτήριο Μπέττυ & Ρεβέκκα
Εναλλακτικές Θεραπείες
Perfumes Alexander
Ο Καιρός Σήμερα

 

 Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Λόλα Λάλου
VIP woman
VIP woman
Λόλα Λάλου


Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2601
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Aθήνα

Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο)   Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Ιουλ 11, 2009 8:44 pm

Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο)

3 Ιουνίου 2009, 08:46


Έδωσα όλα τα αναγκαία σήματα, που υποδηλώνουν αμέριστο ενδιαφέρον. Τώρα είναι σειρά της να προχωρήσει με τις κατάλληλες ατάκες που θα τις δώσουν τη νίκη.
Παίρνω το ύφος του φίλου μου Δημήτρη όταν θέλει να κατακτήσει μια κοπέλα. «Μικρή και ανόητη, αν ήξερες πώς είμαι συνεχώς ένα βήμα μπροστά σου, θα παραδινόσουν δίχως μάχη», αναλογίστηκα.
Σελίδα 18 με τίτλο: «Πίσω από τη λέξη κρύβεται ο Αλέξης. 1000 και μία ατάκες και απόψε θα σου φέξει».
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Erato29763287632
1. «Βρείτε μια πρόφαση για να ανοίξετε κουβέντα. Το σπάσιμο του πάγου και η πρώτη επαφή είναι το 50% της προσπάθειας. Μην κάνετε υπέρμετρες προσπάθειες. Να είστε απλή και φυσική, μιλήστε του όπως μιλάτε σε οποιονδήποτε φίλο σας.
Ξαφνικά νοιώθω την ανάσα της στο λαιμό μου.
«Μήπως μπορείτε να κάτσετε πιο εκεί; Μου ρουφάτε το οξυγόνο μου», λέει το θύμα… της γοητείας μου σε άπταιστα πρωτευουσιάνικα.
Απλώνω το χέρι και της συστήνομαι. «Αντώνη!»
«Ερατώ», θα πει με την καυτή της ανάσα να μου καίει το πρόσωπο.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Girl3983497634
2. «Αφού γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις ήρθε η ώρα να τον κάνετε να αισθανθεί ότι είστε αδύναμη και χρειάζεστε κάποιον να σας προσέχει. Σύγχρονως όμως χρειάζεται να δείχνεται ότι είστε έξυπνη και δυναμική. Μην το παρακάνετε όμως, οι άντρες φοβούνται τις πολύ δυναμικές γυναίκες, οπότε, όποτε χρειάζεται κάντε λίγο τη χαζή. Μερικές μικρές ενέσεις τόνωσης του βιογραφικού σας δεν κάνουν κακό. Να είστε μυστηριώδης και σκοτεινή.

Αντώνης: «Ερατώ είπαμε; Τι κάνει ένα όμορφο ουράνιο τόξο σαν εσένα, μόνο του σ' έναν ουρανό που αρνείται να βρέξει; «Την πέθανα με την ατάκα μου ο π&@#$».

Ερατώ: «Δεν κατάλαβα λέξη από ό,τι είπες».
«Κάνουμε και τη χαζή έτσι; Anyway, προβλεπόμενο» μουρμούρισα.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Gletsos03873208
Αντώνης: «Εννοώ, πώς ένας άγγελος σαν εσένα, έχασε το δρόμο του και έπεσε στη γη».
Ερατώ: «Πού το ξέρεις; Άγγελο, το έλεγαν αυτό το τέρας. Ήταν ένα τίποτα, ένας αλήτης, πήγε με την πρώτη τυχούσα τουρίστρια».
«Να και το σύνδρομο του απροστάτευτου θηλυκού. COSMOPOLITAN σε λατρεύω».
Να δεις που τώρα θα μου ξεφουρνίσει και το ψεματάκι για να νομίζω ότι είναι έξυπνη.
Αντώνης: «Με τι ασχολείσαι Ερατώ;
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Nasa97632865263
Ερατώ: «Είμαι πυρηνικός αστροφυσικός, αντιπρόσωπος της NASA στην Νοτιανατολική Ευρώπη»

Σελίδα 122 υπό τον τίτλο: Πάρε με στη φωλιά σου και κάνε με δικιά σου.
1. Αγαπημένες μου φίλες. Έφτασε η ώρα για την τελική κίνηση, η ώρα να πιάσετε το τσιν… από τα μαλλιά. Μετά από τόση ώρα κυνήγι, ήρθε η ώρα να σβήσετε τη δίψα του, όπως μόνο εμείς τα COSMO-GIRL ξέρουμε. Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να επικαλεστείτε ελαφρύ πονοκέφαλο ή αδιαθεσία. Αυτός θα προσφερθεί να σας συνοδεύσει. Αφήστε τον να σας πάει σπίτι. Όταν φτάνετε κάντε ότι χάσατε τα κλειδιά σας. Ως γνήσιος Gentleman -και ξαναμμένος κυνηγός- θα σας καλέσει στο σπίτι του. Αρνηθείτε ευγενικά, αφήνοντας τα μάτια σας να πουν το αντίθετο. Πριν γίνει φορτικός, δεχτείτε με την προϋπόθεση να κοιμηθείτε στον καναπέ.
Συνέχισα να την κοιτάω και να ανοιγοκλείνω τα μάτια μου, μέχρι που την μάτιασα.
Ερατώ: «Δεν αισθάνομαι πολύ καλά, νομίζω ότι είναι ώρα να πηγαίνω».
Αντώνης: «Θα σε συνοδεύσω εγώ. Μια στιγμή να πληρώσω».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λόλα Λάλου
VIP woman
VIP woman
Λόλα Λάλου


Σκύλος
Αριθμός μηνυμάτων : 2601
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Aθήνα

Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο)   Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) EmptyΣαβ Ιουλ 11, 2009 8:45 pm

Καθώς η Ερατώ απομακρύνεται, εγώ μαλώνω με το μπάρμαν γιατί δεν μου δίνει τα 20 λεπτά ρέστα από τη μπίρα, και ξεκινάω για μια συνάντηση με το πεπρωμένο μου.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Kleidi32087832
Φτάνουμε στο σπίτι της. Εκείνη ψάχνει τα κλειδιά της. Αδειάζει την τσάντα της στο τσιμεντένιο περβάζι. Ανάμεσα στα κιάλια, το χάρτη του σύμπαντος, πυξίδα, διαβήτη, μια ταυτότητα της NASA, τρία διαβατήρια με διαφορετικό όνομα, ένα ζευγάρι χειροπέδες, ένα μαστίγιο με τις 13 ουρές και ένα κουτί μαστίχες Χίου, κρύβεται η απόγνωση. Τα κλειδιά της έχουν εξαφανιστεί!
«Μα είμαι σίγουρη ότι τα είχα βάλει στη τσάντα μου» λέει με μια φωνή γεμάτη παράπονο.
Αντώνης: «Καλά δεν έγινε και τίποτα μπορείς να μείνεις σπίτι μου και το πρωί τα ψάχνεις», μόνο μην ψάξεις στη δεξιά τσέπη του μπουφάν μου, που έχωσα τα κλειδιά σου όταν εσύ πήγες στην τουαλέτα.
Ερατώ: Σπίτι σου; Μα...μόλις που γνωριζόμαστε...δεν θα μπορούσα.
Σκέφτομαι ότι πάλι έμπλεξα. Αφού στο τέλος θα έρθεις γιατί μου κάνεις τη δύσκολη; Θα το πω ακόμη μερικές φορές μέχρι να φτάσω ένα βήμα πριν γίνω φορτικός.
Αρκετά βήματα αφού έγινα φορτικός και δεν είχε και που αλλού να πάει δέχτηκε να έρθει στο σπίτι μου, στην ερωτική μια φωλιά…
Ερατώ: «Εντάξει πια, πάμε σπίτι σου! Άλλα θα κοιμηθώ στον καναπέ».
Ο Αντώνης χοροπηδάει και φιλάει το περιοδικό που πραγματοποιεί τα όνειρά κάθε άνδρα.
«Δεν το πιστεύω, πάλι μέσα έπεσε το COSMO. Τελείωσε, θα γραφτώ συνδρομητής» συμπληρώνει στον χαρούμενο εαυτό του..
Σελίδα 255 με τίτλο «Νεροχυτάτο, ψυγειάτο, στάση Κολλάτου και άλλες 100 στάσεις για.....μεγάλες αποστάσεις.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Woman3298236
1. Αγαπημένες μου φίλες ή τον ή επί τας. Φτάσατε στη βρύση και ήρθε η ώρα να πιείτε νερό. Ο άντρας επιθυμεί τη γυναίκα μαθήτρια, άμαθη και άβγαλτη, ζυμάρι στα χέρια έμπειρου ζαχαροπλάστη. Ταυτόχρονα όμως, θέλει τη γυναίκα παιχνιδιάρα, να παίρνει μικρές πρωτοβουλίες. Μη φοβάστε να πρωτοτυπήσετε. Δέστε τον χρησιμοποιώντας το καλσόν σας. Κλείστε του τα μάτια μ' ένα μαντήλι. Αν το πάθος ξεχειλίζει μαστιγώστε τον ελαφρά με τη ζώνη σας και μιλήστε του βρώμικα στο αυτί. Ο θεός του Έρωτα μαζί σας.
Φτάσαμε σπίτι. Άναψα τα κεριά και έβαλα ένα CD του Barry White. Γέμισα το τραπέζι με ξηρούς καρπούς, θαλασσινά και άλλα αφροδισιακά.
Κρασάκι από το χωριό, το πάτησε ο ίδιος θείο μου, όχι αυτόν που φωνάζουμε «δηλητηριώδες πόδι», τον άλλον αδελφό της μητέρας μου.
Ξάπλωσα στον καναπέ. Εκείνη με κοιτούσε, σαν να μην πίστευε τι έβλεπε στα μάτια της.
«Δεν το πιστεύω τι τραβάω σήμερα. Ξάπλωσε σαν Ρωμαίος στον καναπέ», σκέφτεται η κοπέλα και σιχτιρίζει την τύχη της. «Εγώ που θα κοιμηθώ;» ρωτά.
Χτύπησα ελαφρά τον καναπέ, υποδεικνύοντας το μέρος που της αναλογεί.
«Γιατί να χάσω τα κλειδιά μου; Με τον χαζό που έμπλεξα!» Τι νομίζει ότι είμαι σκυλί; Πού θα απλώσω τις τρίμετρες ποδάρες μου;
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Krevati2308972308732
Στο πλαίσιο του «Μίλα μου βρώμικα» (σελ.255). Η Ερατώ μεταμορφώθηκε σε ένα άγριο θηλυκό, της ζούγκλας με το τσιγγάνικο ταπεραμέντο της Ερατούς από το σήριαλ «Ψίθυροι Καρδιάς». Σε λίγο θα με έλεγε και μπαλαμό, αν και έφερνα λίγο στον Γκλέτσο…
Το φως κλείνει. Αναλαμβάνει δράση η μικρή αστροφυσικός.
Εφευρετική, όπως το περιέγραφε στην σελίδα 267. Ας περιμένουμε μέχρι να γίνει υπάκουη και αρχάρια, ονειρευόταν ο Αντώνης.
Ερατώ: «Σήμερα θα μάθεις πως κάνουν σεξ οι Αθηναίες». Με δεξιοτεχνία βιρτουόζου αναλαμβάνει να μου μάθει το κάμα σούτρα με πάσα λεπτομέρεια.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Agria08378732
Αααα, όλα κι όλα μια αγάπη για το καλοκαίρι είπαμε να ζήσουμε όχι να περάσουμε τα πάνδεινα. Όλα τα αντέχω όχι όμως τον πόνο. Τη βρίσκω καλύτερα μόνος μου.
«Κουκλίτσα μου, λοιπόν άνοιξε το περιοδικό στη σελίδα 321, να πάρεις καμία καλή ιδέα άλλα μην το παρακάνεις, γιατί αν θες να ξέρεις τα μισά από αυτά που περιγράφει πρέπει να δουλεύεις σε τσίρκο για να τα κάνει» λέει ο Αντώνης που είδε την Ερατώ να μεταμορφώνεται από ταπεινό χαμομηλάκι σε αφέντρα έτοιμη για όλα.
Ερατώ: «Γι' αυτό και σταμάτησα να διαβάζω COSMO τα τελευταία δυο χρόνια».
Αντώνης: Και τι διαβάζεις;
Η Ερατώ βγάζει ένα μεγάλο μαύρο επετειακό τεύχος με τίτλο: «Το ξένο είναι πιο γλλλλλυκό…» και πρόσθεσε με το πιο παχύ και υγρό «λλλλλ» που είχε ξανακούσει. «Χαλλλλαρωσε και απόλλλλλαυσέ το καρντάσι!»
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Thes20383298732

Αντώνης: «Να ζήσω κι εγώ το μύθο μου στην Ελλάδα ήθελα, τι ζήτησα ο Θεσσαλλονικιός». Μου έκλεισε το στόμα με κολλητική ταινία.
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο) Zeugari328972397623

Ερατώ: «Αθηναία Cosmogirlλλλλ δεν ήθελλλλλες πουλλλλλάκι μου; Επιτέλους λλλλιγη δράση γιατί βαρέθηκα να πίνω Άμστελλλλ και να λέω τα πιτόγυρα, σουβλάκι όλλλλο το καλλλλλοκαίρι».

THE END


http://www.zougla.gr/news.php?id=44242
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια αγάπη για το καλοκαίρι (μέρος 2ο)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια αγάπη για το καλοκαίρι...
» Ατάκες Α΄Μέρος
» Τι κάνει στο σώμα μας το σεξ! (Α'μέρος)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
To Agkyrovoli :: Ανθρώπινες Σχέσεις - Επικοινωνίες :: Γυναικεία Θέματα-
Μετάβαση σε: