To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .

Καλώς Ήλθατε στο Αγκυροβόλι!

Για την καλύτερη περιήγηση σας στο χώρο μας

κάντε την εγγραφή σας ΤΩΡΑ δωρεάν

ή συνδεθείτε με το όνομα μέλους και τον κωδικό

πρόσβασης σας.

Σε περίπτωση που ξεχάσατε τον κωδικό σας

ζητήστε να σας στείλουμε νέο κωδικό πρόσβασης

στο email: agkyrovoliforum@gmail.com

. . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . . * * * . . .
To Agkyrovoli
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


To Agkyrovoli
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Η Ώρα Είναι
Παρόμοια θέματα
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» SARRI ERGON ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:07 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφορά // 2 Μήνες Δωρεάν Ρεύμα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 1:01 pm από Μαίρη Γούβα

» Προσφέρω Γιατί Νοιάζομαι!
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:58 pm από Μαίρη Γούβα

» ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Κατασκευή ιστοσελίδων
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:52 pm από Μαίρη Γούβα

» Βαπτιστικά
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:49 pm από Μαίρη Γούβα

» Διανομές & Μεταφορές
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:42 pm από Μαίρη Γούβα

» Συνεργείο Καθαρισμού
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Ιουλ 08, 2020 12:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Ολυμπιακός: «Σφράγισε» το πρωτάθλημα, επόμενος στόχος το αήττητο και το Κύπελλο
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Ιουν 29, 2020 3:51 pm από Μαίρη Γούβα

» ΣΥΡΙΖΑ: Μη «λήξαν» το θέμα του σποτ - Προσπαθούν να τα... μαζέψουν - Συνεχίζονται οι αντιδράσεις
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Ιουν 22, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Διαγραφή από τα μητρώα αδειών κυκλοφορίας με μια υπεύθυνη δήλωση
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:35 am από Μαίρη Γούβα

» Παπαστράτος: Δωρίζει στη χώρα 20 πυροσβεστικά οχήματα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Ιουν 20, 2020 9:31 am από Μαίρη Γούβα

» Τραγωδία χωρίς τέλος στις ΗΠΑ: Ακόμη 734 νεκροί από κορωνοϊό
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:38 am από Μαίρη Γούβα

» Πώς να φροντίσετε τα μεταξωτά σας ρούχα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:37 am από Μαίρη Γούβα

» Amber Alert: Εξαφανίστηκε κι άλλη 10χρονη στις Αχαρνές
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:31 am από Μαίρη Γούβα

» Θεσσαλονίκη: Η Αστυνομία κάνει έρευνες και στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον της Μαρκέλλας
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:29 am από Μαίρη Γούβα

» Δεμένη με χειροπέδες κρατούσαν την Μαρκέλλα – Πονάει στα πλευρά
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Ιουν 14, 2020 8:26 am από Μαίρη Γούβα

» Ξεκινά η ανακατασκευή του Πύργου του Πειραιά!
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Μάης 16, 2020 1:44 pm από Μαίρη Γούβα

» Κορωνοϊός - Εκκλησίες: Όλα έτοιμα για την ασφαλή επαναλειτουργία τους
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 4:28 pm από Μαίρη Γούβα

» ΑΣΕΠ: Εργασία τώρα στο Δημόσιο - Προσλήψεις σε νοσοκομεία, μουσεία, ΔΕΗ και δήμους
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:57 pm από Μαίρη Γούβα

» Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:54 pm από Μαίρη Γούβα

» Ίδρυμα Λάτση: Δωρεά στο Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Κτηματολόγιο: Παρατάσεις τέλος, έρχονται πρόστιμα - Πότε ξεκινά η ανάρτηση για την Αθήνα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:45 pm από Μαίρη Γούβα

» Κόρινθος: Στον ανακριτή ο 53χρονος που παρέσυρε και σκότωσε τον 15χρονο
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:40 pm από Μαίρη Γούβα

» Δίκη Τοπαλούδη: Ομόφωνα ένοχοι οι δυο κατηγορούμενοι για τη δολοφονία και τον βιασμό της Ελένης
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:31 pm από Μαίρη Γούβα

» Τελικά ποιος είναι ο αληθινός απολογισμός του κορονοϊού στον κόσμο;
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠαρ Μάης 15, 2020 3:25 pm από Μαίρη Γούβα

» Η θαλάσσια τραγωδία του πλοίου «Πόπη» που έγινε αφορμή για να βγει η φράση «έγινε της Πόπης» (ΦΩΤΟ)
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Δεκ 01, 2019 11:41 am από Μαίρη Γούβα

» Κ. Τσιάρας: Αποσύρεται η διάταξη για τη βλασφημία
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Ιερώνυμος για διάταξη περί βλασφημίας: Διαφυλάττει το θρησκευτικό συναίσθημα των πιστών
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:43 pm από Μαίρη Γούβα

» Παρέμβαση ΕΣΡ για την εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα στον ΣΚΑΪ
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:24 pm από Μαίρη Γούβα

» Ερντογάν σε ΕΕ: Μη μας απειλείτε, έχουμε 4 εκατομμύρια πρόσφυγες
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Σι Τζινπίνγκ για Γλυπτά του Παρθενώνα: Όχι μόνο συμφωνώ να επιστρέψουν στην Ελλάδα αλλά θα έχετε και τη στήριξή μας
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Νοε 12, 2019 2:16 pm από Μαίρη Γούβα

» Νέα Φιλαδέλφεια: Τα κορίτσια που παρήλασαν αλά Monty Python εξηγούν γιατί το έκαναν
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 6:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Οι ΗΠΑ αναγνώρισαν τη Γενοκτονία των Αρμενίων
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Οκτ 30, 2019 5:20 pm από Μαίρη Γούβα

» Κερατσίνι: Εξαφανισμένος ο οδηγός φορτηγού μετά από θανάσιμο τροχαίο
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Το «ευχαριστώ» των Παμμακεδονικών Οργανώσεων στον Μακρόν για το «βέτο» στα Σκόπια
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΠεμ Οκτ 24, 2019 6:15 pm από Μαίρη Γούβα

» H Εβελίνα Παπούλια μιλάει για την πίστη της στο Θεό
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:10 pm από Μαίρη Γούβα

» ΟΑΕΔ: Προσλήψεις για 35.000 ανέργους με την νέα κοινωφελή εργασία
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 5:03 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Γιατί βάρεσε «κανόνι» ο ταξιδιωτικός κολοσσός;
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Παιδοκτονία στην Πετρούπολη: «Είδα το μωρό παγωμένο, ανάμεσα σε παλιόχαρτα και σκουπίδια»
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:51 pm από Μαίρη Γούβα

» Χρεοκοπία Thomas Cook: Πώς θα γίνει ο επαναπατρισμός των 50.000 «εγκλωβισμένων» στην Ελλάδα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 23, 2019 4:48 pm από Μαίρη Γούβα

» Μειώσεις φόρων: Πόσο θα μειωθεί η μηνιαία παρακράτηση σε μισθούς και συντάξεις από 1η Ιανουαρίου
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:19 pm από Μαίρη Γούβα

» Μουντομπάσκετ 2019, Ελλάδα-Τσεχία 84-77: Προσπάθησε, αλλά δεν τα κατάφερε
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:17 pm από Μαίρη Γούβα

» Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: Έφυγε στα 63 του ένας σπουδαίος καλλιτέχνης - Οι τελευταίες στιγμές
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΔευ Σεπ 09, 2019 2:14 pm από Μαίρη Γούβα

» Σαμοθράκη: Αγώνας δρόμου για ανεφοδιασμό και βελτίωση των λιμενικών υποδομών
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:59 am από Μαίρη Γούβα

» Σκιάθος: Βlack out στο νησί εξαιτίας βλάβης
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:57 am από Μαίρη Γούβα

» Συγκίνηση για τη Μυρτώ της Πάρου: Στη θάλασσα επτά χρόνια μετά τη φρικτή της κακοποίηση
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Αυγ 17, 2019 5:54 am από Μαίρη Γούβα

» Εύβοια: Στάχτη 25.000 στρέμματα δάσους - Τεράστια η οικολογική καταστροφή
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤετ Αυγ 14, 2019 1:55 pm από Μαίρη Γούβα

» Βιταμίνη D: 15 καθημερινά συμπτώματα έλλειψης
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΚυρ Αυγ 11, 2019 10:09 am από Μαίρη Γούβα

» Φόβοι για «νέο Τσερνόμπιλ» σε δυο πόλεις της Ρωσίας μετά την έκρηξη σε ναυτική βάση
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΣαβ Αυγ 10, 2019 6:39 am από Μαίρη Γούβα

Ψηφοφορία
Τι Προσέχετε σε μία άγνωστη Γυναίκα;
Κόμμωση
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap8%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Μάτια
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap8%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Χείλη
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap8%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Στήθος
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap0%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Πισινό
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap8%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Μέση
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap0%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Όλα
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap58%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 58% [ 7 ]
Δεν Βλέπω.. (αλήθεια??)
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_lcap8%Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 12
Πόσο τυχεροί είστεσήμερα
Πόσο τυχεροί είστε σήμερα:

Ελάτε στο Facebook
ForeverGreen Greece
ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
TSIMPIDIS TRANSPORT
Κομμωτήριο Μπέττυ & Ρεβέκκα
Εναλλακτικές Θεραπείες
Perfumes Alexander
Ο Καιρός Σήμερα

 

 Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μαίρη Γούβα
VIP woman
VIP woman
Μαίρη Γούβα


Ποντικός
Αριθμός μηνυμάτων : 24488
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2009
Ηλικία : 63
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό...   Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... EmptyΤρι Ιουν 26, 2018 7:40 pm

Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό... Roma_main01

Δείτε το βίντεο με τα συγκλονιστικά λόγια της μητέρας της ανήλικης τσιγγάνας - Πώς περιγράφει την δραματική νύχτα της 4ης Ιουνίου, όταν η κόρη της ξεψύχησε από «αδέσποτη» σφαίρα - Λέει ψέματα ο δράστης, υποστηρίζει
Ήταν το βράδυ της 4ης Ιουνίου, όταν, στον καταυλισμό των Ρομά στην Άμφισσα, η 13χρονη Γιαννούλα δεχόταν μια «αδέσποτη» σφαίρα. Η μητέρα της, το μόνο που μπόρεσε να κάνει, ήταν να σκουπίζει στην αγκαλιά της το αίμα του παιδιού της.

Ο φωτορεπόρτερ του ΑΠΕ-ΜΠΕ, Γιάννης Κολεσίδης, κατέγραψε στην κάμερα την συγκλονιστική αφήγηση της μητέρας.

Τα λόγια της συγκλονίζουν:

«Και την παίρνω στην αγκαλιά και την κρατάω από το χέρι, θέλω να ζήσει. Και της λέω Γιαννούλα δεν θα πεθάνεις και εκείνη μου κούνησε αρνητικά τα φρύδια και εκεί έτρεμε στα δικά μου τα χέρια.



Την πήρα στην αγκαλιά μου να την πάω πάνω στο αμάξι και τρελαθήκαμε, ο σύζυγός μου τρελάθηκε, ήταν και η πεθερά μου εδώ και μου δείχνει το κοριτσάκι χάλια να κάνει κίνηση προς τα εμπρός. Εγώ νόμισα ότι θα κάνει εμετό, δεν πήγε το μυαλό μου ότι χάνει αίμα, πολύ αίμα, αφού, όπως την είχα στην αγκαλιά μου, είδα να πετάει το αίμα από εδώ (σ.σ. από το στόμα) Πέταγε αίμα και από τον λαιμό. Έβγαλα την μπλούζα και σκούπισα το αίμα της, αλλά έβγαζε αίμα από παντού και μετά ανοίγει το στόμα της και... έβγαλε πολύ αίμα το μωρό.

Ήταν πολύ χάλια το κορίτσι, δεν άκουσα ούτε μια κουβέντα. Πως να ακούσω, αφού είχε πεθάνει το κορίτσι. Και αυτός (εννοεί τον άνθρωπο που πυροβόλησε) λέει "έριξα στον αέρα". Αυτά όλα ψέματα είναι».












https://www.protothema.gr/greece/article/800183/i-sparaktiki-exomologisi-tis-manas-tis-13hronis-giannoulas-etreme-sta-heria-mou-petage-aima-apo-to-stoma-kai-ton-laimo/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η σπαρακτική εξομολόγηση της μάνας της 13χρονης Γιαννούλας: Έτρεμε στα χέρια μου, πέταγε αίμα από το στόμα και τον λαιμό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Έγκλημα στη Σητεία: «Μετέωρα» τα παιδιά μετά τη δολοφονία της μάνας από τα χέρια του πατέρα τους
» Θρίλερ στο Ίλιον: 18χρονος έπεσε από μπαλκόνι με καρφωμένο μαχαίρι στο λαιμό
»  Ο άνδρας της και η ερωμένη την έλεγαν χοντρή… Δείτε τι έκανε και έμειναν με το στόμα ανοιχτό

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
To Agkyrovoli :: Ενημέρωση :: Περίπτερο-
Μετάβαση σε: